Jeton Kart Bozdurma

3Diyelim ki adını sıkça duyduğunuz son derece güvenli olan Jeton kartınızı satın aldınız. Hatta gayet memnun ve mutlu olarak kullanmaya başladınız bile. Güvenlik korkusu yaşamaksızın , dolandırılmaktan korkmaksızın dilediğiniz gibi internetten alışverişin tadına vardınız. Fakat Jeton kartınız alışveriş için kullanacağınız miktardan daha fazla olarak satın almışsınız. Ve kartınızın bir yıllık kullanım günü yaklaşıyor. İçinde ki paranızın yanmasından korkuyorsunuz. Jeton kart ile korkmanıza hiç gerek yok. Jeton kartınızda yüklü olan bakiyeyi geri iade edebilir ve kartınızın içinde kalan miktarı nakit olarak hesabınıza geri alabilirsiniz.

Peki nasıl ?

Jeton kartınızda fazladan kalan ve nakite çevirmek istediğiniz paranızı hesabınıza almak çok kolay. Yapmanız gereken Jeton kartın yasal sitesine girerek bozdurma işlemlerinden hesabınıza nakit paranızı isteyebilirsiniz. Bu işlem için Jeton kart sizden hiçbir kesinti yapmaz..Yani daha açık bir dille anlatacak olursam Jeton kartınızı bozdurmak ona sahip olmak kadar kolaydır. Dakikalar içinde sahip olduğunuz Jeton kartınızı yine dakikalar içinde bozdurabilir , nakite çevirebilirsiniz.

2

Jeton kartın elinizde patlaması , paralarınızın yanması söz konusu bile değildir. Jeton ta kullanmadığınız paranızı istediğiniz zaman nakit olarak alabilirsiniz.Jeton ‘ın sizin için yaptıklarını bu devirde insan insana yapmıyor. Öyle bir kart ki insanın insana yapmadığını o insana yapıyor. İnsan hayret ediyor. Öyle bir kart ki sizi , sizin bütçenizi sizden daha çok düşünüyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s