Jeton Kart Satın Al

jeton.pngJeton satın al işlemleri, internet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerdir. Dünyanın bir oldukça çevrimiçi mağazasında, milyonlarca birey tarafınca kullanılan Jeton kartlara, sitemiz üzerinden sahip olma şansınız bulunmaktadır.Elektronik ön ödemeli kartlar konusunda yetkisi ile firmamız hizmet verir. Firmamız en uygun fiyatlar ile sizlere ”Jeton kart” satışını gerçekleştirmenin garantisini vermektedir. Internet sitemizden yapacağınız kart alım işlemlerinde, itimat içinde olacağınızdan ve kişisel bilgilerinizin muhafaza altında tutulacağından, emin olabilirsiniz. Bizlere müracaat eden ve kart satın almak istediğini belirten müşterilerimizin detayları önem arzeder. Hiç bir şekilde, üçüncü şahıslar ile paylaşılmamakta, satın alan gizliliği ve güvenlik ilkesi, her vakit ön plana çıkarılmaktadır.

Jeton Satın Al İşlemi iyi mi Yapılır?

Türkiye’nin en emin Jeton kart satış bayi olarak bilinen sitemiz üzerinden, elektronik ön ödemeli sisteme sahip olabilirsiniz. Kart satışı mevzusundaki işlemleri, canlı destek hattı üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda görevlendirdiğimiz personelimiz, elektronik kartlar konusunda deneyim sahibi olan ve her türlü sorunuza cevap verebilecek kapasitede bulunan personellerdir. Sizler, öncelikli olarak, göndereceğiniz para miktarını ya da yapacağınız alış veriş miktarını belirlemelisiniz. Ön ödemeli Jeton satın al işleminde, bu husus fazlaca önemlidir. Çünkü kartlar bir defa kullanıldıktan sonrasında, ikinci kere kullanım şansı vermemektedir.

İhtiyacınızdan fazla miktarda kart almanızın, alabir mantığı yoktur. Alacağınız kart miktarını belirledikten sonra, sizlere bahsettiğimiz canlı destek hattına ulaşmalı, müşteri temsilcimize almak arzu ettiğiniz kart miktarını belirtmelisiniz. Belirleme işlemi yapılmış olduktan sonra, personelimiz sizlere, kart bedelini yatıracağınız, işletme hesap bilgilerini verecektir. Arzu ettiğiniz bankayı kullanarak, havale veya EFT yöntemi ile veya kredi kartınız ile Jeton kart bedelini işletmemiz hesaplarına aktarabilirsiniz. Kart bedeli, firmamızın hesaplarında görüldüğü andan itibaren, bir iki dakikalık süreçte, pin kodunuza kısaca Jeton kartınıza kavuşmuş olacaksınız. Kart bilgileriniz size, elektronik posta aracılığı ile gönderilecektir. Kullanım ile ilgili problem yaşar veya sual sormak ister iseniz, aynı hat üzerinden satın alan temsilcisine tekrar ulaşabilirsiniz.

Jeton Satın Alma İşleminden sonrasında derhal Kullanılır mı?

Bazı üyelerimizden gelen sorularda, Jeton satın al işleminden sonrasında, kartların ne zaman kullanılacağı mevzusu yer almıştır. Sitemiz üzerinden, satın almış olduğunuz Jeton kartlarınızı, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Pin kodu elinize ulaştıktan sonrasında, belirli bir süre beklemenize gerek kalmamıştır. Pin kodlarının elinize ulaşması, yaptığınız ön ödeme miktarını, binlerce çevrimiçi markette, anında kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kartınız ile limitiniz dâhilinde, ister alış veriş yaparsınız, ister iseniz para gönderim işlemi yaparsınız. Önemli olan, limitlerinizi bilmek ve limitleriniz dâhilinde harcama oluşturmaya özen göstermektir. Kullanımı son derece rahat olan Jeton kartınız sayesinde; ödeme ve para gönderim işlemini, ikinci yahut üçüncü bir doğrulama işlemine gerek kalmadan, anında gerçekleştirirsiniz. Para aktarım işlemi sonlandığinde, kartınızın kullanımının sonlanmış olduğini de bilmeniz gerekmektedir. Yeni alış verişler için, yeni bir Jeton satın al işlemi yapmanız şarttır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s